DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Rodinné konstelace

Metody, které Vám nabízí Lenka Králová

Numerologie - klíč k poznání lidské psychiky – jak více porozumět sobě sama prostřednictvím svého data narození, porozumění psychosomatických souvislostem, jak se lépe zorientovat v rozdílnosti úhlu pohledu sebe a našich blízkých

Kineziologie - One Brain je metoda, která prostřednictvím jednoduchého svalového testu komunikuje s tělem a myslí člověka. Umožňuje tím nalézt a odstranit stres a emocionální bloky, které jsou v mnoha případech příčinou různých psychických a psychosomatických onemocnění. Kineziologie navazuje rovnováhu na všech úrovních – tělesné, emocionální, mentální a duchovní.Kineziologie - metoda One Brain tak pomáhá dosáhnout okamžitého zlepšení zdraví a psychické pohody. Příčinou každé nemoci je nerovnováha v organismu, která se nejprve projeví v emociální a psychické oblasti

SRT - Spiritual Response Therapy se vymyká všem doposud známým a užívaným metodám. Při této práci je terapeut v přímém kontaktu s Vyšším Já (tj. soubor duchovních bytostí), které má přístup k energetickým a informačním polím nás všech, může proto vyhledat v záznamech klientovy duše zápisy o negativních programech, blocích, překážkách, negativních energiích, motivacích apod. a dokáže je následně odstranit.

 

Spiritual Restructuring

Je metoda, která byla též vyvinutá panem Robertem Detzlerem. I zde se napojujeme na Vyšší Já a pomocí kyvadla se pak pracuje na fyzickém těle. Cílem metody je odstraňovat bolesti a nerovnováhu na úrovni fyzického těla. Metoda je souhrn duchovního čistění negativních energií, programů a tzv. práce s psychickým zraněním i práce s fyzickým tělem. Práce na fyzickém těle představuje jednoduché, nebolestivé korekce svalů, které jsou příliš stažené nebo naopak uvolněné a často bývají příčinou bolestí a problémů zad a kloubů.

 

Rodinné konstelace je druh telepatie, kterou mohou zažívat účastníci terapie, když se naladí na problém. Je to podobné jako s elektřinou – nikdo netuší, jak funguje, ale využíváme ji všichni. Funguje všude ve světě a je vědecky dokázaná. Jakmile člověk vstoupí do energetického rodinného systému, objeví se něco z jeho vnitřního světa. Něco, co je „neviditelné“. Pomocí těchto fenoménů dokážeme objevit kde je v rodinném systému zatížení.

 

Automatická kresba je samovolný pohyb tužky po papíře, kdy ruka není vedena našimi myšlenkami. Automatickou kresbou se můžeme podívat do svého nitra do svého současného vnitřního stavu.

Lze udělat diagnózu, pokud si lidé sami nevědí rady s najitím příčin nemocí a to fyzických i psychických.

Lze nakreslit vztahy mezi lidmi v rodině či v práci.

Mohu někomu udělat obrázek pro radost, podporu při jednání, zkouškách.

Lze najít škodlivé věci v místnosti či v okolí člověka.